Strona się ładuje

Oto one:

xkrebeck-logo

Zasuwy do gnojowicy

1. Płytki kanał z zagłębieniami na zasuwy do gnojownicy.

Płytki kanał z otworami na zasuwę gnojownicy frontowo. O ile otwory znajdują się na ścianie środkowej, koszt wykonania prac betonowych skorupy jest niewielki. Otwory mogą zostać pokryte nadprożem betonowym lub deskami przeciwhałasowymi i na koniec zostaną zamurowane. W celu wykonania w korytarzu przejściowym końcowej nawierzchni, szerokość ściany korytarza powinna wynosić 5 cm więcej. Wcięcia na otwory dla zasuwy na gnojownicę znajdujące się na nawierzchni końcowej muszą być ok. 8 cm. dłuższe.

2. Rama dla zasuwy do gnojownicy wykonana ze stali szlachetnej/nierdzewnej

Zasuwy do gnojownicy Firmy Krebeck – posiadają ramę wykonaną ze stali szlachetnej oraz płytę sitodruk/ przesiewacz . Profil płyty ze stali nierdzewnej otacza płytę sitodruku/przesiewacza, która płynnie wchodzi w ramę. Ułatwia to proste, niezużywalne wyciąganie płyty sitodruku/przesiewacza.
Rama ze stali szlachetnej zostaje połączona z istniejącymi otworami.
Zaleca się zamontowanie ramy pod kątem ok. 5 – 10 Grad, ponieważ przy przesuwaniu zasuwy do gnojownicy odstęp do ściany będzie większy.

3. Montowane ramy ze stali szlachetnej w płytkim kanale.

Aby uniknąć błędów podczas montażu, należy zastosować ramę ze stali szlachetnej razem z płytą zasuwy. Płyta zasuwy stabilizuje ramę wykonaną ze stali co ułatwia bezproblemowe i proste przyśrubowanie części.
– Szerokość standardowa 0,65 m (możliwe wykonanie na zamówienie)
– Wys. jest zależna od głębokości płytkiego kanału
– Zasuwy do gnojownicy wykonywane są wg. danego projektu
– Wysyłka przez spedycję

4. Otwarte/odkryte zasuwy do gnojownicy.

5. Przykryte zasuwy do gnojownicy.

Pokrywa zasuwy do gnojownicy może być wykonana z blachy stali nierdzewnej lub płyty sitodruku.