Strona się ładuje

Oto one:

Przenośnik łańcuchowy

Korytkowe przenośniki łańcuchowe firmy Buschhoff: pewny transport na duże odległości.

Przenośnik łańcuchowy zgarniający.

Nasze korytkowe przenośniki łańcuchowe o dużej wytrzymałości mogą służyć do transportu zboża, śruty oraz innych nasiąkliwych materiałów sypkich.
Korytkowe przenośniki łańcuchowe firmy Buschhoff charakteryzują się szczególnie niskim zapotrzebowaniem na moc oraz nieniszczącym i bezpyłowym sposobem transportowania. Transport odbywa się przy użyciu wytrzymałego specjalnego łańcucha, który ślizga się na dnie korytka na wymiennych szynach ślizgowych, a od góry prowadzony jest na rolkach z tworzywa sztucznego. Dzięki temu klient otrzymuje agregaty transportowe o bardzo długiej żywotności i małej potrzebie konserwacji.
W celu uzyskania wyższej stabilności pracy nasze korytkowe przenośniki łańcuchowe dostępne są również w wersji z dnem z tworzywa sztucznego.
Wszystkie głowice i stacje napędowe korytkowych przenośników łańcuchowych firmy Buschhoff są zespawane i ocynkowane ogniowo. Dzięki temu nadają się one idealnie do zastosowania na zewnątrz. Stabilne wykonanie przemysłowe gwarantuje klientowi wysoką jakość i możliwość regularnego stosowania w przypadku wysokich tonaży.
Oferta korytkowych przenośników łańcuchowych obejmuje wydajności w zakresie od 20 do 150 t/h. Dla realizacji szczególnych zadań dostępne są również korytkowe przenośniki łańcuchowe w postaci przenośników ukośnych do 45°.

Korytkowy przenośnik łańcuchowy służący do separacji materiału w silosach zewnętrznych
Przenośnik ukośny służący do podawania materiału do silosa zbożowego
Przenośnik łańcuchowy zgarniający
Korytkowy przenośnik łańcuchowy służący do przyjmowania materiału

Korytkowy przenośnik łańcuchowy służący do przyjmowania materiału

Szybkie magazynowanie dostarczonego zboża zyskuje na znaczeniu, w związku z czym oferujemy wysokiej jakości korytkowe przenośniki łańcuchowe przeznaczone specjalnie do zastosowania w obszarze przyjmowania zboża. Szybko i w prosty sposób odtransportowują one dostarczone zboże i przekazują je do kolejnych przenośników.
Również głowice i stacja napinająca korytkowego przenośnika łańcuchowego służącego do przyjmowania są kompletnie zespawane i ocynkowane ogniowo. Uzyskiwana jest dzięki temu wyjątkowo długa żywotność. Poza tym dzięki wytrzymałej konstrukcji spawanej unika się niepożądanych drgań.
Przenośnik te są często stosowane w miejscach przyjmowania materiału, zabezpieczonych przed rdzewieniem. Najlepsze materiały i wieloletnie doświadczenie w produkcji zapewniają bezproblemowe tłoczenie nasiąkliwych produktów.

Przegląd Przenośnik łańcuchowy zgarniający

Podstawa obliczeń
– przy produktach ziarnistych 750 kg/m3
– przy produktach mącznych 600 kg/m3

W razie potrzeby budujemy technikę przeładunku do 200 t/h.
Ponadto oferujemy przenośniki łańcuchowe jako przenośniki przyjmujące i pochyłe.