TOURMIX 03

Multitalent

Dzięki dużemu doświadczeniu z dwoma różnymi systemami roślinnymi, Buschhoff prezentuje wszechstronny pojazd do mobilnego frezowania i biznesu mieszania.

TOURMIX do 03 - kompaktowe podwozie z rozstawem osi 3,9 mTOURMIX 03 - widok z tyłu prezentuje część zbiornika ze stali nierdzewnejTOURMIX - stacja operatorska z dużym dotykowym wyświetlaczemTOURMIX KONTROLA Plus - opcja ważenia i dozowania dostępna w kabinie kierowcy


Twoje korzyści

Lepsza wydajność:

Poprzez optymalizację głównych komponentów systemu filtracyjnego, napędu i rurociągu - wydajność roślin została zwiększona o około 10-20% w porównaniu do poprzedniego modelu.

Mniejsze koszty eksploatacji:

Oszczędność do 10% w porównaniu do swojego poprzednika, w stosunku na tonę wyprodukowanej paszy uzyskuje się poprzez korektę wąskich gardeł i zwiększenia przekroju całego rurociągu, optymalizując w ten sposób przepływ powietrza z silnika z tłokiem obrotowym dmuchawy. Długa żywotność części i tak już niskie zużycie paliwa dba o niskie koszty eksploatacji!

Duży plus w zakresie bezpieczeństwa:

Nowa kontrola roślinna ma kolorowy ekran LCD , który informuje operatora o stanie roślin i jego obciążeniu energetycznym. Tak więc operator ma możliwość kontroli nad optymalnym wykorzystaniem energii, bez ryzyka przeładowania. Oprogramowanie jest wielojęzyczne, które zapewnia, że ​​podmioty za granicą, np. w Rosji, mają to samo zrozumienie rośliny jak gdzie indziej, co przyczynia się również do bezpieczeństwa operacyjnego.
Graficzne przedstawienie maszyny i intuicyjna obsługa zapewnienia lepsze zrozumienie maszyny, przyczyniając się znacznie do bezpiecznej eksploatacji.

Schemat TOURMIX TOURMIX 03 i 03-V

Kontrola TOURMIX stoi na bardzo prestiżowej pozycji w zakresie mobilnego frezowania i mieszania roślin: Musisz tylko podać nazwę rośliny, a komputer wywołuje niezbędne instrukcje do działania.
Ciągłe szlifowanie. niskie koszty eksploatacji, zbiornik ze stali, praktycznie bez śladu kurzu podczas rozładunku, to charakterystyczne właściwości maszyny Buschhoff ze sprawdzoną śrubą.

Tourmix 03-V 9,2 do 13,6 m, z NMV 3 mikser vario