Silosy dla rolnictwa A.B.S.

Nr 1 w alfabecie techniki silosów. Ponad 25 lat doświadczenia i ponad 45.000 sprzedanych elastycznych silosów.1. Silosy zewnętrzne A.B.S. Pojemność 3,7 - 16,0 t

...wraz ze wszystkimi zaletami elastycznego silosu. Ocynkowana konstrukcja stalowa oraz osłona i pokrywa z powleczonego włókna poliestrowego sprawiają, że nasz silos staje się bardzo odporny na warunki pogodowe. Przewody załadowcze zintegrowane są pod pokrywą i osłoną.
Pasza, zboże i podobne materiały znajdują się w przepuszczającym powietrze silosie z włókna poliestrowego; tym samym, w przeciwieństwie do silosów stałych nie dochodzi do powstawania pleśni wskutek skraplania się wody kondensacyjnej.

Silosy zewnętrzne A.B.S. stanowią gwarancję pasz najwyższej jakości oraz zdrowego pogłowia.
2. A.B.S. Silosy paszowe o pojemności 0,7 - 30,0 t

Elastyczne silosy z przepuszczalnego, niepokrytego włókna poliestrowanego celem uzyskania stałej jakości pasz bez pleśni oraz zbrylania.
Korzystne cenowo składowanie przy ptymalnym wykorzystaniu miejsca. Proste i bezpyłowe napełnianie z cysterny, młyna lub mieszalni. Przemyślana konstrukcja gwarantuje szybki montaż, który może zostać wykonany także przez klienta.
Nieprzepuszczające pyły, ale przejrzyste, włókno poliestrowe umożliwia śledzenie poziomu zawartości silosu z zewnątrz. Konstrukcja silosu daje przystosować się do różnych wymogów (np. przekrój wylotu, nachylenie konusa, Stuko*, konus wentylacyjny, spust awaryjny, dodatkowy filtr itp.)
3. Silosy na pasze mineralne o pojemności 1,5 - 12,5 t

Pasze mineralne stanowią istotny składnik pasz zwierzęcych, dlatego muszą być dodawane do mieszanki paszowej.
Ponieważ pasze mineralne są higroskopijne, silos wykonany jest z powlekanego, nieprzepuszczającego wilgoci włókna, wskutek czego nie dochodzi do powstawania niepożądanych brył.

Silosy na pasze mineralne z powleczonego włókna w podwójnej ramie - wyładunek za pomocą spirali przenośnikowej.


4. A.B.C. Silosy zbożowe o pojemności 1,0 -30,0 t

... wraz ze wszystkimi zaletami elastycznego silosu.
Przepuszczający powietrze silos wewnętrzny, oferowany także w opcji z pokrywą filtrującą oraz konusem wentylacyjnym, chroni produkty naturalne. W ten sposób, inaczej niż w silosach stałych, nie dochodzi do powstawania pleśni wskutek skraplania się wody kondensacyjnej.